Batai prie kostiumo. Kaip turi atrodyti jaunikio batai.

 

Vestuvės yra ypatingai iškilminga šventė, kuri verčia pasitempti ne tik jaunuosius, bet ir šventės svečius. Kad sukurti jaunikio ar šventės svečio įvaizdį būtų lengviau, dalinamės profesionaliais patarimais kaip išsirinkti tinkamus batus prie kostiumo.
Sunku pasakyti kas derinant batus prie kostiumo yra svarbiau, ar tinkamai priderinta batų spalva ar teisingai šiai progai parinktas batų modelis. Tačiau privaloma yra nusimanyti kokių batų tikrai nederėtų avėti prie kostiumo.
Skaityti toliau →

Kaip teisingai valyti batus

Kuo aukštesnės kokybės Jūsų batai, tuo didesnis jų tarnavimo potencialas. Teisingai eksploatuojami, prižiūrimi ir valomi kokybiški aukštos klasės batai gali tarnauti ilgiau nei įsivaizduojate. Taigi net ir aukščiausios kokybės batus būtina teisingai prižiūrėti bei reguliariai valyti. Šiame straipsnyje mes papasakosime kaip teisingai valyti batus.
Skaityti toliau →

Loake batų padų keitimas.

Iš kokybiškos veršiuko odos pasiūti batai turi dideli nešiojimo potencialą. Tvarkingai prižiūrint batų odą – tokius batus galima nešioti metų metus, ir jie atrodys puikiai. Tačiau padai neišvengiamai dyla dėl trinties ir pastovaus kontakto su kietais paviršiais. Todėl natūralu, kad padams prireikia serviso anksčiau, nei viršutinė batų dalis nusidėvi.
 
Skaityti toliau →